06 Mayıs 2013 #1780663

Fixmobi.com İznim Olmadan Üye Yapıldım!

Herhangi bir talebim , üyelik beyanım olmadan bir mesajla üye yapıldım. iptal mesajı ile iptal edebileceğim mesajı gönderildi . üyelik talebim olmamasına rağmen iptal mesajı gönderdim ki herhangi bir ücret tahsil edilmesin . Üyeliğin iptal edildiğini fakat 8,25 kuruş üyelik ücretinin faturama yansıtıldığını gördüm. Benim herhangi bir üyelik talebim yok kullanmadığım kullanmaya talep etmediğim bir servis için ücret tahsil ediliyor. Bu sorun giderilmezse her türlü yasal yollara başvuracağım.

Ercan 125 Okunma

Cevaplar

  • Ercan09 Mayıs 2013

    Hakkınızda Sikayetvar.com 'da 400 tane şikayet var . hepsinede utanmadan aynı cavabı vermişler. Banneri hazırla insanları otomatik bannerle üye yap servis sağlayıcıda otomatik ücreti tahsil etsin. Oh ne dünya . Ama sizde değil hata size çanak tutanlarda . Size servis sağlayanlarda. Haram olsun . Habersiz üye yapıp sonrada tahsil ettiğiniz tutar.

  • Fixmobi.com Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Sizlerden bu gibi sorunları çağrı merkezimize iletmenizi rica ediyoruz. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 numaralı telefonu arayarak 1’i tuşlamanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön