31 Ağustos 2013 #1986753

Fixmobi.com Hattımdan TL Kesintisi Yaptı!

28. 08. 2013 tarihinde hattımdan aniden 10 lira düştü ve sonrasında Fixmobi.com' a üyeliğim olduğu mesajı geldi. Vodafone'u aradım ve Fixmobiyi aramamı söylediler. Aradım ve üyeliğimin 15. 08.2013'de başladığını ancak mobil ödemeye kapalı olduğundan düşüşün 28'inde olduğunu belirttiler.


Bu siteye nasıl girdiğimi bile hatırlamıyorum ki üye olduğumu hiç. Bu şekilde insanları habersiz olarak üye yapan ve paralarını alan siteler kapatılsın. Onay mesajı dahi olmadan bir üyelik söz konusu burada. Lütfen bu ve benzeri kar sağlayan yerler kapatılsın ve liraları geri ödesinler.

Uğur 94 Okunma

Cevaplar

  • Fixmobi.com Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com dresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön