16 Şubat 2013 #1637069

Fixmobi.com Habersizce Üyelik Yapmış!

Yanlışlıkla wap. Fix mobi sitesine girdim ve telefonuma haftalık 10 tl kesilecek bilgisi geldi. Hiçbir içeriğine bakmadığım bu hileli üyeliğin iptal edilmesini ve paramın iadesini istiyorum. Bence Fix mobi yanlış bir yolda. Üyelik mesajının, üyelik iptali yerine üyelik onayı olarak gelmesi gerekliydi.
İnsanları bu şekilde onay almadan üyelik yaparak, mağdur etmeye, hukuksal anlamda hakkınızın olmadığını düşünmüyorum. Yanlışlıkla girilen bir siteden dolayı direk olarak , onay alınmadan para kesilmesi bence çok yanlış Şuan mağdurum ve eğer bu durum çözülmez ise hukuksal yollara baş vuracağım.

Volkan 184 Okunma

Cevaplar

  • Fixmobi.com Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Üyelik, ana sayfamızdaki kullanım ve ücretlendirme şartlarının altındaki "onaylıyorum" kutusunu işaretleyerek ve "tamam" tuşuna basarak başlatılmaktadır. Habersiz üyelik başlatma söz konusu değildir. Servisimizin kullanımı durumunda ücret iadesi yapılmamaktadır fakat yapılan inceleme sonucunda içerik indirmediğiniz tespit edilmiştir, tarafınıza 10tl ücret iadesi yapılacaktır. Saygılarımızla, Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön