19 Eylül 2013 #2019527

Fixmobi.com Habersiz Üyelik Yapıyor!

Vodafone isimli gsm operatörünün abonesiyim. Yakın zamanda bu operatörün kullanmakta olduğum panelinde bir sms mesajı okudum şöyle ki ”Fixmobi Video aboneliğin başlatılmıştır. Sınırsız video indirmek için: wap. fixmobi. com sitesini ziyaret edebilirsin. Servis haftada 10 TL olarak ayda 40 TL ye ” ve devamında ”otomatik yenilenir. İptal için İptal Fixmobi yazıp 6669'a gönderebilirsin. MH: 02129873020. MOBİCLİCK. video. fixmobi. com”


Vodafone'u aradığımda bir şey yapamayacaklarını bu şirketin telefonu hızla verip onlarla iletişime geçmem gerektiğini söylüyor.


Bu operatör bunu defalarca başka başka kişiler üzerinden devamlı yapıyor ve haksız kazanç sağlıyor.

Duygu 261 Okunma

Cevaplar

  • Duygu19 Eylül 2013

    kopyala yapıştır herkese aynı cevap. kaliteye bak!!

  • Fixmobi.com Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön