30 Ağustos 2013 #1983484

Fixmobi.com Habersiz Üyelik Yapıyor!

Bu sabah kurumsal hat olarak kullandığım cep telefonuma 07.38'de adını ilk defa duymuş olduğum Fixmobi.com 'dan mesaj geldi. Üyeliğiniz başlamıştır. iptal ederseniz ücret iadesi olmayacaktır gibi şeyler yazmakta. Müşteri hizmetlerini aradım enteresan çalışan bir sistem ilk arayışta numara kullanılmamaktadır diyor, ikinci arayışta ulaşabildim.


M. adlı soyadını vermek istemeyen, ve müşteri hizmetleri anlayışına ve formatına tamamiyle aykırı konuşan bir arkadaş ile karşılaştım. İşin özü, adını bile bilmediğim bir siteye üye olmuşum, ücret iadesi yapılamıyor, hakkımı arayabileceğim bir yetkili bile yok. Bende hakkımı helal etmiyorum.

Nurcihan 81 Okunma

Cevaplar

  • Fixmobi.com Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com dresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön