18 Mart 2013 #1690068

Fixmobi.com Habersiz Üyelik Yapıp Haksız Para Kestiler!

Buraya farkında olmadan üye oldum ve 1 download tıklamam sonucu engel olamadan gerçekleşmiş olduk. Ücret alınması için önce bilgi verilmesi gereklidir. Bu şirket ve GSM Firmaları bunu birlikte yaptıkları için davacı olacağım. Hemen iptal ettim ama nafile, video açıldı videoda izlettirmiyor.


"Fixmobi Video paketiniz iptal edilmiştir. 23.03.2013 tarihine kadar ücretsiz içerik hakkınız vardır. Teşekkür ederiz. Yeniden abonelik başlatmadığınız sürece, bundan sonra ücretlendirilmeyeceksiniz."

Serkan 40 Okunma

Cevaplar

  • Fixmobi.com Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Operatör ve gsm ayarlarınızı kontrol ederek yeniden deneyebilirsiniz. Servisimiz'de herhangi bir teknik problem bulunmamaktadır. Saygılarımızlar.

  • Serkan18 Mart 2013

    Bir hafta üyeliğiniz devam edilecek deniliyor. Parasını alıyorsunuz icerik izleyemiyorsunuz bu nasıl oluyor

  • Fixmobi.com Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Yanlışlıkla üye olduğunu belirten kullanıcılarımıza servisten yararlanılmadı ise ücret iadesi yapılmaktadır fakat cep telefonunuzdan sisteme girilmiş ve 3 farklı içerik indirilmiş olduğundan ücret iadesi yapılamamaktadır. Üyelik, ana sayfamızdaki kullanım ve ücretlendirme şartlarının altındaki "onaylıyorum" kutusunu işaretleyerek ve "tamam" tuşuna basarak başlatılmaktadır. Habersiz üyelik başlatma söz konusu değildir. Saygılarımızla, Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön