14 Şubat 2013

Fixmobi.com Habersiz Üyelik Yapıp Haksız Para Kestiler!

Sitenize yanlışlıkla haberim olmadan üye olmuşum. Herhangi kişisel bir bilgi almadan nasıl üye yapabiliyorsanız onu da anlamış değilim. Gelen mesajda Vodafone hattımın faturasına 10 TL ek ücret yansıtılacağı söylenmiştir. Üyeliğimi hemen iptal etmeme rağmen para iadesi yapılmayacağına dair mesaj gelmiştir.


Hiçbir şekilde sitenizi kullanmadım. Derhal bu yanlışın düzeltilmesini ve paramın geri iadesini istiyorum. Para kazanmak için bu tür yolları seçmiş olmanız çok yanlış ve insanları bilgilendirmeden bir tür yanıltmaca içindesiniz.

Nagihan 38 Okunma

Cevaplar

  • Nagihan20 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Yukarıdaki mesajıma derhaL YANIT verilmesini sizden talep ediyorum.

  • Fixmobi.com Temsilcisi16 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Yanlışlıkla üye olduğunu belirten kullanıcılarımıza servisten yararlanılmadı ise ücret iadesi yapılmaktadır fakat cep telefonunuzdan sisteme girilmiş ve 1 adet içerik indirilmiş olduğundan ücret iadesi yapılamamaktadır. Üyelik, ana sayfamızdaki kullanım ve ücretlendirme şartlarının altındaki "onaylıyorum" kutusunu işaretleyerek ve "tamam" tuşuna basarak başlatılmaktadır. Habersiz üyelik başlatma söz konusu değildir. Saygılarımızla, Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön