16 Mayıs 2013 #1800966

Fixmobi.com Habersiz Üyelik!

Telefonumda internette gezinirken Fixmobi adlı firmadan telefonuma haftalık 10 TL ücret karşılığı üye olduğum mesajı gelmiştir. Şunu belirtmeliyim ki bırakın onaylamayı site açılır açılmaz kapattım ve hiçbir butona da basmadım.


6669 a fixmobi iptal yazıp iptal edebileceğimi öğrenip hemen uyguladım ve emin olmak için de müşteri hizmetlerini aradığımda da bana iptalin gerçekleştiğini ancak 10TL nin yine de tahsil edileceğini söylediler.


Bana üyelik mesajı geldikten 2 dakika bile geçmeden sonra iptal mesajımı gönderdim ve "hizmetlerinizden" de hiçbir şekilde yararlanmadım. Herhangi bir ücret kesilmesi halinde tüm yasal haklarımı kullanacağıma emin olabilirsiniz.

Barış 161 Okunma

Cevaplar

  • Fixmobi.com Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Sizlerden bu gibi sorunları çağrı merkezimize iletmenizi rica ediyoruz. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 numaralı telefonu arayarak 1’i tuşlamanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön