04 Eylül 2013 #1992371

Fixmobi.com Habersiz Üye Yapmış!

03. 09. 2013 tarihinde telefonuma Fixmobi.com paketine üye olduğuma dair bir mesaj geldi, 1 dk sonra hemen iptal ettim ve Avea müşteri hizmetlerini aradım, ben hiç bir şeye onay vermeden nasıl olur da beni üye yaparsınız diye. Avea müşteri hizmetleri fixmobi ile görüşmemi, kendilerinin bir şey yapamayacağını söyledi.


Servisi hiç bir şekilde kullanmama ve hemen iptal ettirmeme rağmen benden 10 TL (bir haftalıkmış) servis bedeli kesilmekte. Üyelik adı altında alınan ücretin iadesini talep etmekteyim.

Mustafa 143 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa04 Eylül 2013

    Ben sizin sisteminizi hiç bir şekilde kullanmadım, hiç bir şekilde içeriğe ulaşmadım ve data indirmedim. Üyelik msjı geldıkten hemen sonra haberim olmadan üye olduğum! üyeliği iptal ettirdim, mağduriyetimin hemen düzeltilmesini ve benden kesilen paranın iadesini ısrarla talep ediyorum.

  • Fixmobi.com Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com dresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön