09 Eylül 2013 #2001570

Fixmobi.com Habersiz Üye Yapıyor!

10 Ağustos tarihinde Turkcell data hattıma bu Fixmobi.com bir abonelik başlatmış. 8 Eylül tarihinde hattımın güncel borcunun 82 TL olduğunu öğrenince (normalde 30 TL'dir) ne oluyor yahu diye müşteri hizmetlerini aradım ve 10 Ağustosta böyle bir aboneliğin başlatıldığını öğrendim.


Abonelik denilen şey karşılıklı taahhütlerin verildiği karşılıklı rızanın olduğu bir anlaşmadır. Benim haberimin bile olmadığı bir abonelik için nasıl benden ücret talep edilir. Turkcell müşteri hizmetleri durumun kendilerinden kaynaklanmadığını o yüzden iade edemeyeceklerini bildirdiler. Anlaşılan muhatabımız bu Fixmobi.com denen site. Derhal bu ücretimin tarafıma iadesini talep ediyorum.

Mehmet 192 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet09 Eylül 2013

    Artık yasal yollara başvurmam gerekecek.Abonelik şartlarının oluşmadığı bir durum var ortada.Hukuk önünde gerekeni yapacağım.

  • Fixmobi.com Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com dresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön