03 Eylül 2013 #1988954

Fixmobi.com Habersiz Üye Yapıp Ücret Kesiyor!

Telefonumda başka siteye girmeye çalışırken telefonum kendiliğinden Fixmobi. com sitesine girdi ve girer girmez bana mesaj geldi. Mesajda ise fFxmobi video paketiniz başlamıştır haftalık 10TL aylık 40 TL diye.


Bende hemen iptal için SMS attım, üyeliğimi iptal etmeme rağmen 1 haftalık ücretin bana yansıtılacağına dair tekrar mesajla bildirim geldi. Ben bu kimliği belirsiz internet yanıltıcılarından şikayetçi olup gereğinin faturama yansımadan, en hızlı sürede yapılmasını arz ederim.

Mevlüt 146 Okunma

Cevaplar

  • Mevlüt05 Eylül 2013

    Sn.Fixmobi yetkilisi ben üye değilim ki neyin takibini bilgisini görüntüleyim siz resmen sanal haraç kesiyorsunuz ben hiçbirşey indirmediğim için hemen iptalini yaptım bu tutar faturama yansımasın gereğini yapın o zaman.

  • Fixmobi.com Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com dresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön