29 Ağustos 2013 #1982201

Fixmobi.com Farkında Olmadan Üye Yapıyor!

İnternette gezinirken koydukları herhangi bir reklama tıklıyorsunuz ve üye yapıyorlar sizi, herhangi bir talebiniz olmadığı halde. İlk etapta farkederseniz ne ala sadece 10 TL ile kurtuluyorsunuz fakat farketmediğiniz her hafta için 10 TL ekleniyor faturanıza.


Ben Turkcell vınn kullanıcısıyım limitini aşmayan tarife kullandığım halde zorla pakete üye yapıldım. Aradığımda ise siteye giriş yaptığımı, yapacakları bir şey olmadığını söylüyorlar. Benim gibi bir sürü insanı mağdur ediyorlar, fazladan ödediğim her kuruşun hakkını soracağım emin olun. Fixmobi.com'u tüketici haklarına şikayet edeceğim.

Erdi 75 Okunma

Cevaplar

  • Fixmobi.com Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com dresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön