04 Eylül 2013 #1985057

Fixmobi.com Bilgim Dışında Üyelik Yapılıp Ücret Kesti!

2 Ağustos 2013'de bir videoyu seyretmek için açtığımda nasılsa Fixmobi.com'a otomatik olarak üye olmuşum. Üye olduğumu da internet faturası geldiğinde öğrendim. Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda özel bir internet sitesine üye olduğumu söylediler ve benden tarifeye ek 40 TL daha ücret ödemem gerektiğini daha detaylı bilgiyi Fixmobi.com müşteri hizmetlerinden öğrenebileceğimi söyleyerek yönlendirdiler.


Fixmobi.com müşteri hizmetlerindeki arkadaş bir videoyu izleyerek üye olduğumu ve bu ücreti ödemem gerektiğini söyleyerek kapattı ama ben bu ücretin haksız olduğunu ve hiçbir şey izlemediğim halde aldıkları için ücretin iadesini talep ediyorum.

Ali 46 Okunma

Cevaplar

  • Fixmobi.com Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com dresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön