15 Şubat 2013

Fixmobi.com Bilgim Dışında Üye Yapmış!

Bir anda üye olduğuma dair mesaj iletildi. Üstelik herhangi bir içerik falan indirmeden haftalık 10 TL. ücret kesileceği iletildi. Daha sonra Fixmobi.com adresinden 10 TL niz kesildi, üyeliğinizi İptal etmek istiyorsanız 6669 a İptal yazın diyor. Hemen iptal ettim ama detaylı bilgilerimi vererek üye olmadığım herhangi bir içerik indirmediğim bir şey için benden neye dayanarak 10 TL kesiyorsunuz.Ücretimin iadesini talep ediyorum.


Vodafone hattı kullanıyorum.Cep telefonu ile internete girmek artık haram oldu. Benden kesilecek olan 10 TL iade edilmezse yurtiçi ve yurt dışı bütün yasal haklarımı kullanacağım ve tazminat davası açacağım.Bunun gibi lehime sonuçlanmış bir kaç davam var.

Aydın 66 Okunma

Cevaplar

  • Aydın25 Şubat 2013

    23.02.2013 C.tesi günü firmadan aradılar para iadesi yapılacağını söylediler. benden İBAN istediler. O Anda araba kullandığım için veremedim. Sizi tekrar arayacaz dediler ama 2 gündür ses seda çıkmadı. Bu ne biçim iletişimdir anlayamadım. Sonra ben aradım ama muhatap bulamadım. Bakalım kaç yıl sonra tekrar aranacağız.

  • Aydın17 Şubat 2013

    iadeyi hangi sistemle yapacaginiz belirtmiyorsunuz. İademizi alirken bir de gavur eziyeti cekecekmiyiz. Lutfen bilgikendirin.

  • Fixmobi.com Temsilcisi16 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Üyelik, ana sayfamızdaki kullanım ve ücretlendirme şartlarının altındaki "onaylıyorum" kutusunu işaretleyerek ve "tamam" tuşuna basarak başlatılmaktadır. Habersiz üyelik başlatma söz konusu değildir. Servisimizin kullanımı durumunda ücret iadesi yapılmamaktadır fakat yapılan inceleme sonucunda içerik indirmediğiniz tespit edilmiştir, tarafınıza 10tl ücret iadesi yapılacaktır. Saygılarımızla, Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön