04 Eylül 2013

Fixmobi.com Zorla Üyelik Yapıyor!

Fixmobi.com adlı internet sitesi herhangi bir üyelik talebim onayım veya bir taahhüdüm olmadan Avea operatörü üzerinden beni üye yapıp ağustos 2013 Avea faturam ile üyelik işlemi parası yansıtmak sureti ile benden para almaya çalışmaktadır.

Fixmobi internet sitesi giriş sayfasında şu metin yer almaktadır:

"2012 Fixmobi, her hakkı saklıdır. Turkcell, Avea ve Vodafone alt yapıları kullanılarak hizmet verilmektedir. GPRS bağlantı ücreti operatörlerin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir. MH: 02129873020". Bu ibare bu operatörler ile Fixmobi'nin bir anlaşması olduğunu bunun danışıklı dövüş olduğunu göstermektedir.

Kudret 104 Okunma

Cevaplar

  • Fixmobi.com Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com dresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön