21 Mayıs 2013

Fixmobi.com Üyelik İptali Ve Para Kesintisi!

Dün akşam saatlerinde 18 yaşından küçük oğlumun, benim rıza ve onayım olmadan, hata ile bu amacının ne olduğu gayet açık olan siteye üye olduğunu, bunun sonucunda haftalık 10 lira üyelik ücreti alınacağı mesajını görüp, hemen sözleşmeyi iptal ettiğini, hiçbir içerikten faydalanmadığı halde ücret iadesinin yapılmadığını bugün öğrenmiş bulunmaktayım.

Bu sitenin sözleşmeyi iptal ettiğinden bile emin olmamakla beraber, üyeliği iptal etmemesi ve ücret iadesi yapmaması durumunda, bir avukat olarak bu işin peşini bırakmayacağımı; ayrıca kendileriyle telefonda değil, mahkeme önünde görüşeceğimizi bildirmek isterim.

Hikmet 164 Okunma

Cevaplar

  • Fixmobi.com Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Sizlerden bu gibi sorunları çağrı merkezimize iletmenizi rica ediyoruz. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 numaralı telefonu arayarak 1’i tuşlamanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön