22 Mart 2013

Fixmobi.com Ücret İadesi Yapılmadı!

Daha önce vermiş olduğum habersiz üyelikle ilgili başvuruma cevap olarak 11. 03 tarihinde cep telefonumdan aranarak benden hesap numarası istenmiş 5 gün içerisinde 10 TL üyelik ücreti hesabınıza yatırılacağı söylenmiştir.

Bugün 22. 03 Cuma günü olmasına rağmen halen hesabıma bu bedeli yatırmamışlardır. Aradıkları telefonu aradığınızda karşınıza bilgisayar çıkıyor ve hiç bir şekilde müşteri temsilcisi veya yetkiliye bağlanamıyorsunuz. Kısacası iade edeceğiz diyerek aramaları da bir yanıltmaca ciddi bir firma olmadığı için parayı unuttun. Malesef ki bu durumu şikayet edecek daha ciddi bir resmi kurumun olmamasını bu gibi firmalara çanak tutuyor.

Göksel 162 Okunma

Cevaplar

  • Fixmobi.com Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Hesabınıza ücret iadeniz gerçekleştiği için bu bilgi verilmiş olabilir. Hesabınızı kontrol edebilir misiniz ? Saygılarımızla Fizmobi Müşteri Hizmetleri

  • Göksel 22 Mart 2013

    Verdiğiniz telefonu aradım. Tarafımı 11.03 tarihinde arayıp banka bilgilerimi alıp 10 TL iade bedeli 5 gün içinde yatırılacaktır. Denmesine rağmen bugün ki aramamda telefon numaramı verdiğimde sistemimizde telefonunuza ait iade kayıdı ve şikayet talebi bulamadım dediler. Ben 10 TL nin peşinde değilim. Firmanızın ciddiyetsizliği insanları kandırarak haksız kazancın bu kadar kolay olmaması için bu mücadelem. Halen hem mesajla İptal edip hem şikayetimvar.com aracılığı ile başvurup sonra aranıp paranız iade edilecek denip şimdide yok böyle şikayetiniz derseniz. Bu tamami ile insanlarla dalga geçmeniz demektir.

  • Fixmobi.com Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Sizlerden bu gibi sorunları çağrı merkezimize iletmenizi rica ediyoruz. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873017 numaralı telefonu arayarak 5’i tuşlamanız yeterli olacaktır. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön