Fixmobi.com Sorulmadan Üyelik Başlatılmış!

Rıdvan B. |

Ne olduğunu halen bilmediğim fixmobi.com denen şeyin sms sayesinde ücretlendirildiğini öğrendim. Üyenin haberi olmadan neye göre üyelik yapılmış? Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Etiketler :

Habersiz / Hileli Üyelik

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rıdvan B.
  21 Ağustos
  22:14

  sisteme bir üye yapılması için soru sorulur kimlik bilgileri teyit edilir kötü niyetli kişi ve gruplara karşı önlemler alınır. halen foxmobi nin ne olduğunu bilmiyorum. gereğinin yapılmasını yetkili kurum kuruluşlardan bekliyorum

 • 16 Ağustos
  09:38

  Sayın Yetkili,

  Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.
  Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com dresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz.
  Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir.
  Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır.
  Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir.

  Saygılarımızla
  Fixmobi Müşteri Hizmetleri