Fixmobi.com Paramı Geri İstiyorum!

Hakan Ö. |

Fixmobi.com'a nasıl üye olduğumu bilmediğim için şikayetçiyim. 2 aydır 40 40 80 lira para ödedim. Öğrendiğim kadarıyla video izleniyormuş fakat video filanda izlemedim. Ben de hiç kullanmadığım ürününüzün ücretini ödemenin adil olmayacağını düşündüğümden para iadesini istiyorum. Aksi taktirde cumhuriyet savcılığına mağdur olduğum hakkında suç duyurusunda bulunacağım.

Etiketler :

Habersiz / Hileli Üyelik Ücret İade Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ağustos
  12:58

  Sayın Yetkili,

  Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.
  Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com dresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz.
  Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir.
  Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır.
  Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir.

  Saygılarımızla
  Fixmobi Müşteri Hizmetleri