Fixmobi.com Para İadesi Hala Yapılmadı!

Mehmet U. |

11/03/2013 tarihinde sizin müşteri temsilciniz tarafından aranıp; söz konusu talebimin işleme alındığı alınan ücretin Garanti Bankası ATM lerinden 5 iş günü içerisinde iade edileceği söylenmesine rağmen hala tarafınızdan ciddi ve sonuca yönelik bir dönüş gerçekleşmemiştir. Sürecin gereken ciddiyetle işlemediği kanısı oluşmuştur; bundan dolayı sürecin arzu ettiğim neticeye yönelik daha ciddi ve sür'atli bir şekilde takip edilmesini şirketinizden talep ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet U.
  25 Mart
  13:43

  Bu size 3.kez şikayet bildirisinde bulunmam olacak ve hala sizin tarafınızdan sadece cevap verilmekten başka bir işlem yapılmamaktadır. Ücretin defaatkez tarafıma iade edileceğini belirtmenize rağmen hala bir ödeme yapılmadı bu sorumsuzluğunuz sebebi yoğunluğa mı bağlıyorsunuz hala ? Lütfen gereğini bir an önce yapıp haksız bir şekilde yedinizde bulunan paramı iade ediniz

 • Mehmet U.
  25 Mart
  11:30

  En kısa süre olarak kastettiğiniz süre kaç güne denk gelmektedir.
  Bunun cevabını ciddi olarak merak etmekteyim size ilk ulaştığım gün ile şuan arasında nerden baksanız 20 günü aşkın bir süre geçmiş bulunmakta ve halen sizin tarafınızdan ciddi bir adım görmüş değilim!

 • 19 Mart
  10:39

  Sayın Yetkili,

  Talebiniz finans birimine yeniden aktarılmıştır. En kısa süre içerisinde ödeme işlemi gerçekleşecektir.

  Saygılarımızla