10 Ağustos 2013

Fixmobi.com Onay Almadan Para Alıyor!

Vodafone mobil interneti abonesi olduktan sonra aylık fatura bedelinin iki katı fatura almanıza neden olan fixbomi.com (ne işe yaradığını hala çözmüş değilim) ve Vodafone'dan şikayetçiyim. Benim gibi bir çok kişininde aynı şikayette bulunduğunu buradan öğrendim.

Hiçbir şekilde uyarıda bulunulmadan, onay alınmadan, habersizce kendi koydukları kurallara göre insanların parası alınmaktadır. Sanki bu ülkede hukuk kuralları ve bunları uygulayan mahkemeler yokmuş gibi davranmaktan vazgeçin. Çünkü var ve tüketiciyi haksız uygulamalarından korumaktadır.

Mehmet 62 Okunma

Cevaplar

  • Fixmobi.com Temsilcisi12 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com dresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön