04 Eylül 2013

Fixmobi.com Nasıl Olduğunu Anlamadan Üye Yapıyor!

Vınn internet kullanıyorum. İnternette gezinirken bazı sitelerin ani yönlendirmeleri sonucunda aslında hattımın bu tür işlemlere kapalı olmasına rağmen Fixmobi.com'a üye olmuşum( wap hattına bilgisayar üzerinden nasıl oluyorsa yeni yöntem belli ki 3 senedir böyle bir şey göremedim)

Kısacası hileli iş bu cepten olsa neyse diyeceğim ama bilgisayardan kullanırım neti, neyse müşteri hizmetleri ilgilenmedi bile. Mesajda olan numarayı aradım iptal için sadece kayıt aldı, ses yok, dün yine mesaj para çekilemedi.

Üyelik devam, iptal mesajlarına hattınız bu servislere kapalı diyor, bir garip iş neyse iki numara var açan yok, hatta biri servis dışı. İçerik indirmedim mesaj onayı olmalı üyelik ücreti iade ediniz, numaramı siliniz.

Eyyüp 84 Okunma

Cevaplar

  • Eyyüp 05 Eylül 2013

    klasik bi yazı para iadesi istiyoruz,katakulli ile üye yaptınız, numaralarınız bile açlışmıyor iptal taleplerine mesaj gelmiyor ne iş bu yaptıklarınız?

  • Fixmobi.com Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com dresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön