Fixmobi.com Kullanmadığım Halde Üyelik Ücreti İstiyor!

Esin K. |

Fixmobi sitesinde bir üyeliğim mevcut ve ben bunu faturamda öğreniyorum. İnsanları bu şekilde onay almadan üyelik yaparak, mağdur etmeye, hukuksal anlamda hakkınızın bulunmamaktadır. Bu nasıl bir sistemdir, nasıl bir anlayıştır. İnsanlar günde kaç defa hatalı olarak yanlış sitelere giriyorlar biliyor musunuz?

Yanlışlıkla girilen bir siteden dolayı direk olarak , mesaj ya da arayarak onay alınmadan para kesilmesi bence çok yanlış. Ben kullanmadığım bir site nedeniyle 40 TL ödüyorum. Böyle bir uygulamayı ne kadar doğru buluyorsunuz sayın yöneticiler?

Etiketler :

Habersiz / Hileli Üyelik Yanlış/Habersiz Tahsilat Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ağustos
  17:11

  Sayın Yetkili,

  Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.
  Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com dresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz.
  Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir.
  Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır.
  Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir.

  Saygılarımızla
  Fixmobi Müşteri Hizmetleri