07 Eylül 2013

Fixmobi.com İzinsiz Üyelik Yapıp Fahiş Üyelik Bedeli Alıyor!

Fixmobi.com isimli internet portalı izin almadan 10 TL karşılığında üye yaparak mağdur etmiştir. Kesinlikle üyelik sözleşmesi veya herhangi bir bilgi vermeden kendi istekleri doğrultusunda direk üye yaparak para tahsil etmişlerdir. Bu internet sitesi benim gibi bir çok kişiye de aynı uygulamayı yapıp mağdur etmiştir.

Madem ciddi bir şirket o halde Üyelik onayı için neden e maillerimize bir onay ve ya aktivasyon kodu ya da benzer bir mesaj gönderilmiyor. Herşey oldu bittiye getirilmiş ve fatura gelmeden de fark edilememekte haksız yere kazanç sağlanmaktadır.

Bu durumun bir an önce çözülmesi ve paralarımızın iadesini talep etmek hakkımızdır ve gerekirse hukuki yollardan bu hakkımızı kullanacağız.

Gülşen 61 Okunma

Cevaplar

  • Fixmobi.com Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com dresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön