02 Mayıs 2013

Fixmobi.com İnternet Üzerinden Mağduriyet!

Fixmobi.com 'a tesadüfen girdim. Üye olmadan önce Üyelik sayfasında herhangi bir ücret talep edildiği hiçbir yerde yazmıyor ve üyelik için "ücret kesilecek" onayı da alınmıyor. Üye olduktan hemen sonra cep telefonuma 10 TL ücret kesildiğini belirten bir mesaj aldım. 3 dakika içerisinde hiçbir servis kullanmadan üyeliğimi iptal ettim.

Bugün müşteri hizmetlerini aradığımda siz onay verdiniz 10 TL 'nizin iadesi yapılamaz dediler. Resmen hiçbir uyarı yapılmadan ve hiç bir hizmet vermeden 10 TL'mi aldılar. Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve Bilişim Suçlarına da bir şikayet dilekçesi yazacağım. Hukuki yollara da başvuracağım.Kesilen bu ücretin en kısa sürede tarafıma iadesini istiyorum.

Fatih 100 Okunma

Cevaplar

  • Fixmobi.com Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Sizlerden bu gibi sorunları çağrı merkezimize iletmenizi rica ediyoruz. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 numaralı telefonu arayarak 1’i tuşlamanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön