12 Eylül 2013

Fixmobi.com İlginç Bir Yolla Üyelik Yapıyor!

01/09/2013 14:08 tarihinde data hattım(543855****) ile 3G bağlantısı kullanarak gezindiğim bir sitede 18 yaşından büyük olduğum sorgulanan bir onay ekranında, 18 yaşından büyük olduğumu onaylar onaylamaz içerik üyeliği başlatıldı(üyeliğin başlatıldığını da data hattıma gelen bir sms ile öğrendim)

Daha sonra bu üyelik ile ilgili ekranda bir bildirim olmadı. İsteğim-dikkatim dışında başlatılmış ve mobil olarak onay vermediğim (tarafımdan gönderilmiş bir sms olmadan) üyeliği hiç kullanmadan 01/09/2013 14:10'da iptal ettim buna rağmen faturamı gözden geçirdiğimde 10 TL kesildiğini fark ettim. Ücretin iadesini ve üye alım yöntemlerinin baştan gözden geçirilmesini talep ediyorum. Fixmobi.com'dan şikayetçiyim.

Aydın 214 Okunma

Cevaplar

  • Aydın 24 Mart 2014

    hizmet almadım zorla ücret kestiler..

  • Aydın 13 Eylül 2013

    tamamda, bu benim ve bu şekilde üye olmuş-yapılmış kişilerin mağduriyetini gidermiyor ki,alışılagelmiş kopyala yapıştır mesaj yolluyorsunuz. mevcut bilgilere ulaştım zaten, bahsettiğim şey kullanmadığım üyelik için hattımdan ücret kesilmesidir. bu işi yasal yollara taşımak gerekiyor. lütfen bu mesajıma cevap verecekseniz kopyala yapıştır yapmayın.

  • Fixmobi.com Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com dresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön