Fixmobi.com Haksız Kazanç Sağlıyor!

Aziz A. |

Mobil aracıyla sörf sırasında +18 de büyük butona tıkladım. Sonrasında gelen mesajla iptal Fixmobi yazıp iptalini sağlaması için mail attım ama kullanmadığım servis için firma benden 10 TL kesmiş. Normal de yasal olarak onay kutusu olmadan ve kullanıcıyı bilgilendirici bir bilgi vermede hiç bir şekilde böyle bir işlemden kolaylıkla yapamaması gerekiyor.

Eğer 10 TL lik iade yapılmazsa Tüketici Hakem Heyeti, Bimer ve Cumhuriyet Savcılığına da başvuruda bulunacağım. Sahte bir sayfa yaratıp bir tek buton ile abone olmamı sağlayan Vodafone dan da ayrıca şikayetçiyim.
Cep numaram : 0 537 476 ****

Etiketler :

Habersiz / Hileli Üyelik Yanlış/Habersiz Tahsilat Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aziz A.
  13 Haziran
  11:38

  Firmanızı gün itibariyle "İnsanları aldatmak ve haksız kazanç sağlamak" nedeniyle savcılığa verdim. Umarım adalet yerini bulur....

 • 21 Mayıs
  14:58

  Sayın Yetkili,
  Sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Sizlerden bu gibi sorunları çağrı merkezimize iletmenizi rica ediyoruz.
  Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 numaralı telefonu arayarak 1’i tuşlamanız yeterli olacaktır.
  Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir.
  Saygılarımızla
  Fixmobi Müşteri Hizmetleri