Zafer Ö. Teşekkür Mesajı

Para iadem gerçekleşti. Umarım insanları artık doğru yönlendirme yaparsınız.

Fixmobi.com Haftalık 10 TL Kesiliyor!

Zafer Ö. |

Google da bir video ararken karşıma çıkan, ''18 yaşından büyükseniz tıklayınız'' bağlantısına tıklama sonucu tarafımdan 10 TL haftalık 40 TL kesen bir firma. Firmaya telefon etmeme rağmen bana karşı umursamazca konuşan bir yetkili ve akabinde ''istediğin yere şikayet et'' tabirleri. BTK şikayetinden sonra bugün buraya ve savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.Bakacağız göreceğiz, siz mi büyüksünüz adalet mi?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Habersiz / Hileli Üyelik Yanlış/Habersiz Tahsilat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer Ö.
  05 Temmuz
  16:58

  Para iadem gerçekleşti. Umarım insanları artık doğru yönlendirme yaparsınız.

 • 26 Haziran
  16:14

  Sayın Yetkili,

  Müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Bahsettiğiniz 18 yaşından büyük onayı yalnızca Erotik içerikli videolarda geçerlidir. Ekran görüntüsünden vermiş olduğunuz onay sayfasını görebilirsiniz. Bizi şikayet edebileceğiniz birim savcılıktır bu şekilde şikayette bulunabilirsiniz, biz sizleri tüm işlemlerin sizin tarafınızdan gerçekleştirildiği ve yasal olduğu konusunda bilgilendiriyoruz.

  Kayıt bilgileri incelenmiştir. Servis kurgu ve regülasyonlarına aykırı bir durum bulunmamaktadır.

  Üyelik işlemi Windows şiletim sistemine sahip bir cihaz ile 3g operatör interneti kullanarak http://wap.fixmobi.com/landing.aspx?t=alm adresine girilmiş ve giriş sayfasındaki kullanım şartlarının altında bulunan "onaylıyorum" kutusunu işaretleyip "tamam" tuşuna basarak gerçekleştirilmiştir.

  Üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü ektedir.

  Abonelik başlangıç tarihi: 23.06.2013 03:34
  Toplam ücretlendirme: 10,00
  Abonelik Durumu: İptal / İnaktif
  Telefon modeli: Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 6_1_4 like Mac OS X) AppleWebKit/536.26 (KHTML, like Gecko) Version/6.0 Mobile/10B350 Safari/8536.25
  IP: 5.46.129.208

  SMS'ler:
  Giden SMS >> 23.06.2013 03:34 - Fixmobi Paketi aboneliginiz basladi. Aboneliginiz vergiler dahil haftalik 10 TL ye her ay yenilenecektir. Servisi iptal etmek isterseniz IPTAL Fixmobi yazip 6669 a gonderebilirsiniz.MH : 02129873020

  Ücretlendirme indirilen içerikler üzerinden değil haftalık servis üyeliği üzerinden gerçekleşmektedir.
  Kullanıcı herhangi bir içerik indirmemiştir. Sisteme kayıt olurken verilen onaylardan dolayı herhangi bir ücret iadesi hakedişi bulunmamaktadır.
  İptal edilerek BL alınmıştır.

  İyi çalışmalar.