Fixmobi.com Habersiz Üyelik Yapıp Ücret Aldı!

Emrullah E. |

Fixmobi adında bir siteye girmedim bile. Adını bile bilmiyorum. Ben kesinlikle Fixmobi adlı siteye üye olmadım nasıl üye yapıldığını bilmiyorum. Fixmobi'ye ait yaz yolla servisine üye kaydım yapılmıştır.

Bu yüzden Türkcell faturama 40 TL servis aboneliği adı altında abonelik ücreti yansıtmış. Nasıl olur da bir insanın ismini cismini bilmeden kişisel bilgilerini almadan kendi başınıza üye yapabiliyorsunuz.

Üyeliğim tarafımdan şirketinizle telefon görüşmesi ve mesaj atılmak suretiyle iptal edilmiştir. Faturama yansıtılan 40 TL tutarını 7 gün içinde geri iade etmenizi rica ediyorum. Etmediğiniz taktirde şirketiniz hakkında suç duyurusunda bulunacağım.

Etiketler :

Habersiz / Hileli Üyelik Ücret İade Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mart
  17:01

  Sayın Yetkili,

  Yanlışlıkla üye olduğunu belirten kullanıcılarımıza servisten yararlanılmadı ise ücret iadesi yapılmaktadır fakat cep telefonunuzdan sisteme girilmiş ve 3 farklı içerik indirilmiş olduğundan ücret iadesi yapılamamaktadır.

  Üyelik, ana sayfamızdaki kullanım ve ücretlendirme şartlarının altındaki "onaylıyorum" kutusunu işaretleyerek ve "tamam" tuşuna basarak başlatılmaktadır. Habersiz üyelik başlatma söz konusu değildir.

  Saygılarımızla,

  Fixmobi Müşteri Hizmetleri