Fixmobi.com Habersiz Üyelik Yapıp Haksız Para Kestiler!

Serkan E. |

Buraya farkında olmadan üye oldum ve 1 download tıklamam sonucu engel olamadan gerçekleşmiş olduk. Ücret alınması için önce bilgi verilmesi gereklidir. Bu şirket ve GSM Firmaları bunu birlikte yaptıkları için davacı olacağım. Hemen iptal ettim ama nafile, video açıldı videoda izlettirmiyor.

"Fixmobi Video paketiniz iptal edilmiştir. 23.03.2013 tarihine kadar ücretsiz içerik hakkınız vardır. Teşekkür ederiz. Yeniden abonelik başlatmadığınız sürece, bundan sonra ücretlendirilmeyeceksiniz."

Etiketler :

Habersiz / Hileli Üyelik Yanlış/Habersiz Tahsilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  10:30

  Sayın Yetkili,

  Operatör ve gsm ayarlarınızı kontrol ederek yeniden deneyebilirsiniz. Servisimiz'de herhangi bir teknik problem bulunmamaktadır.

  Saygılarımızlar.

 • Serkan E.
  18 Mart
  10:28

  Bir hafta üyeliğiniz devam edilecek deniliyor. Parasını alıyorsunuz icerik izleyemiyorsunuz bu nasıl oluyor

 • 18 Mart
  10:27

  Sayın Yetkili,

  Yanlışlıkla üye olduğunu belirten kullanıcılarımıza servisten yararlanılmadı ise ücret iadesi yapılmaktadır fakat cep telefonunuzdan sisteme girilmiş ve 3 farklı içerik indirilmiş olduğundan ücret iadesi yapılamamaktadır.

  Üyelik, ana sayfamızdaki kullanım ve ücretlendirme şartlarının altındaki "onaylıyorum" kutusunu işaretleyerek ve "tamam" tuşuna basarak başlatılmaktadır. Habersiz üyelik başlatma söz konusu değildir.

  Saygılarımızla,

  Fixmobi Müşteri Hizmetleri