Fixmobi.com Habersiz Üye Yapıp Para Kesti!

İnanc Ali B. |

Fixmobi.com Haksız kazanç yapıyor. Reklam şeklinde tarayıcıdan açılıp ücret kesiyor. Erotik site kimse şikayet edemez diye mi rahatsınız bu kadar. Benden haksız kazandığınız parayı size ödeteceğim. Ekranın resmini çektim. Mesajınız da duruyor kendi kendinize attığınız. Sizi dava edeceğim. 3 adet numaranızı buldum. Mahkemede görüşürüz .

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Habersiz / Hileli Üyelik

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İnanc Ali B.
  10 Kasım
  15:19

  ya musteri hizmetleriniz bile dalaverali telefona cikma diye birsey yok. Bedeli odetilecek size

 • 09 Kasım
  21:11

  Sayın Yetkili,

  Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.
  Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz.
  Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir.
  Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır.
  Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir.

  Saygılarımızla
  Fixmobi Müşteri Hizmetleri