04 Mayıs 2013

Fixmobi.com Haber Verilmeden Üyeliğim Aktive Edildi!

Fixmobi adlı video ve resim indirme paketine üyelik isteğim olmamasına rağmen 0541920****numaralı hattım üzerinden üye yapıldım ve 10 tl ücret hattımdan tahsil edilmiştir hemde bana hiç sorulmaksızın servisi kesinlikle kullanmadım hattımdan kesilen ücretin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum aksi taktirde kanuni yollardan hakkımı arayacağım.

Not:Hizmeti kesinlikle kullanmadım.

Arda 100 Okunma

Cevaplar

  • Arda 06 Mayıs 2013

    İlgili firma ile telefon bağlantısı kurdum derdimi anlatmaya çalıştım fakat telefondaki Hayal isimli bayan beni sesini yükselterek bastıma çabası içerisinde idi ücretimin iadesini talep ettim yapamayız dediler. Hizmeti kesinlikle kullanmadım ve üyelik sözleşmeside onaylamadım ve telefon görüşmemdende sonuç alamadım VODAFONE firmasının bu şekilde düzmece sistemlere meydan tanımasını kesinlikle tasvip etmiyorum ve hakkımı aramak üzere nitelikli dolandırıcılık suçundan adli mercilerle iletişime geçiyorum.İlginize teşekkür ederim.

  • Fixmobi.com Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Sizlerden bu gibi sorunları çağrı merkezimize iletmenizi rica ediyoruz. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 numaralı telefonu arayarak 1’i tuşlamanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön