05 Eylül 2013

Fixmobi.com Faturama 50 TL Haksız Ücret Yansıttı!

06.08.2013 tarihinde Fixmobi.com'a sözde üye olmuşum.50 TL faturama yansıtıldı.Hiçbir şekilde kullanmadığım içerik vs indirdiğimi belirten bir müşteri temsilcisi tarafından hem garip bir konuşmaya maruz kaldım hem de yardımcı olunmadı.Haksız elde edilen bu kazancın tarafıma iadesini istiyorum.

Karşıma çıkan S. ve H. isimli iki müşteri temsilcisi de hala kendilerinin haklı olduğunu savunarak telefonu yüzüme kapattılar.Acilen bu konuda yardım istiyorum.Böyle haksız kazanç elde edilen sitelerin kapatılması gerekiyor.Müşteriyi mağdur durumda bırakmaktan başka bir işe yaramıyor.

Mine 267 Okunma

Cevaplar

  • Mine 09 Eylül 2013

    ücret iademi istiyorum

  • Fixmobi.com Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com dresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön