Fixmobi.com Farkında Olmadan Üyelik Yaptı!

Rana U. |

Nasıl ne şekilde üye olduğumun bile farkında değilim gelen mesaj üzerine farkına vardım anında iptal ettim ama yinede hesabımdan para kesileceği söyleniyor. Bu sitenin hiç bir hizmetini kullanmadım ve kullanmayacağım bu yüzden yapılan kesintinin iptalini istiyorum faturama yansımasını istemiyorum.

Buradan yetkililere sesleniyorum lütfen bu işlem faturama yansımadan 10 tl kesintiyi kaldırın, iptal edin. Bana belirli bir tarihe kadar üyelik vermek yerine lütfen kullanmadığım ve kullanmayacağım halde benden keseceğinizi söylediğiniz 10 tl yi iptal edin. Faturama haksız yere 10 tl yansımasını istemiyorum....

Etiketler :

Habersiz / Hileli Üyelik Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Mart
  10:30

  Sayın Yetkili,

  Üyelik, ana sayfamızdaki kullanım ve ücretlendirme şartlarının altındaki "onaylıyorum" kutusunu işaretleyerek ve "tamam" tuşuna basarak başlatılmaktadır. Habersiz üyelik başlatma söz konusu değildir.

  Servisimizin kullanımı durumunda ücret iadesi yapılmamaktadır fakat yapılan inceleme sonucunda içerik indirmediğiniz tespit edilmiştir, tarafınıza 10tl ücret iadesi yapılacaktır.

  İade sürecimiz çağrı merkezimizin 3 iş günü içerisinde sizi aramasıyarak hesap bilgilerinizi talep etmesiyle başlayacaktır.

  Saygılarımızla,

  Fixmobi Müşteri Hizmetleri