11 Eylül 2013

Fixmobi.com Bilgim Olmadan Abonelik Yapılmış!

Fixmobi isimli sözde video portalı rızam ve bilgim olmadan abonelik ücreti cep telefonu faturama yansıtılacak şekilde beni abone yapmıştır. Durumun farkında olmadığım için bana yollanılan sms mesajlarına cevap vermediğim için her hafta faturama 10 TL. Eklenmiş ve toplamda 50 TL. gibi bir ücret bu ay Avea faturamla bana intikal ettirilmiştir. Müşteri hizmetlerini arayıp açtıkları sahte aboneliğimi iptal ettirdiğim ve hizmeti kullanmadığım halde ücretlendirme Avea üzerinden yapıldığı için para iadesi mümkün değil denmiştir.

Bu portal diğer operatörlerce de pazarlanmaktadır. Fakat kullanıcıların siteye üye edilmeleri için rıza, onay ve imza alınmamaktadır. Bilginize.

Dağhan 164 Okunma

Cevaplar

  • Dağhan 14 Eylül 2013

    Yazdığınız numaralar hiçbir çözüm üretmiyor. Ödemeye mecbursunuz diyor. Yani numara yazmanız dahi numara. İki adet Avea hattım var ve yaklaşık 8 senedir kullanıyorum. 38 TL. Sabit ücret öderken bu ay bir hattım için 94.75 TL. Diğeri için ise 84.50 TL. Fatura geldi. Hayatımda cep telefonu için bu kadar yüksek fatura hiçbir zaman ödemedim. Ayrıca internet hizmeti için de bu kadar yüksek faturalar ödemedim. Fixmobi sitesinden şikayetçiyim ve bu mağduriyetimin giderilmesi için her yolu deneyeceğim. Avea ve diğer operatörlere de bu siteyi ve kanun dışı uygulamalarını bildireceğim. Hatta internet ortamında da yapılan bu haksız kazanç yöntemini insanlara bilgilendireceğim.

  • Dağhan 12 Eylül 2013

    Bahsedilen panele bir cesaret girdim. Kullandığım telefonıun bir Apple IPhone olduğunu söyleyen müşteri hizmetleri yetkiliniz bana ne kadar hizmet aldığım sorusunu yanıtlayamadığı gibi benim asla hayatım boyunca bir Apple IPhone'um olmadı. Ayrıca panelde de görüldüğü gibi herhangi bir hizmet almamışım. Sitenizi ziyaret edip bir saniye bile video izlemiş olduğumu ispatlamazsanız yarın savcılığa hakkınızda suç duyurunda bulunacağım. Çünkü sitenize ziyartim deyok, aboneliğim de yok, böyle bir talebim de yok. Nereden ve hangi yolla, nasılmbir sistem oluşturduysanız birçok mağdur şu anda sizden şikayetçi. Kestiğiniz haksız kazancı en kısa zamanda iade etmenizi ve bu yollarla insanlardan para tahsil etmenizi sonlandırmanızı istiyorum. Para kolay kazanılmıyor, siz de bu kadar kolay kazanamayacaksıınız.

  • Fixmobi.com Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com dresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön