12 Eylül 2013

Fixmobi.com Benden Habersiz Üyelik Yapıyor!

12 Eylül 2013 12. 37'de telefonuma "fixmobi.com paketin aktif edildi..." şeklinde bir mesaj geldi ve hattımdan 10 TL eksildi. Şikayet hattı 02129873020 numarasını aradığımda benim daha önce wap. fixmobi. com sitesine girip kayıt işlemi yaptığımı söylediler. Halbuki bu ismi, telefonuma gelen mesajla ilk defa duydum.

Hattımdan para kesilmesine onay verecek hiçbir işlem yapmadığım gibi kayıt işlemi yaptığımı iddia ettikleri wap. fixmobi.com sitesini de ilk kez duydum, herhangi bir kayıt yapmadım. İnternette bu firmayla ilgili birçok şikayet var ve bu sonlanmasını, çekilen paraların iade edilmesini istiyorum.

Selami 74 Okunma

Cevaplar

  • Fixmobi.com Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com dresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön