Fixmobi.com Başvuru Yapmadan Üye Oldum!

Erdem S. |

Üyelik için başvuru yapmadığım ve kullanmadığım halde hattımdan 30 TL ücret kesildi. Fixmobi.com çağrı merkezindeki çalışanlarınız çok kaba, özellikle seçiyorsunuz herhalde. Çağrı Merkezinizi aradım üyelik için başvuru yapmadığımı ve servisinizi kullanmadığımı söylediğimde H. hanımın "siz başvurmadıysanız ben mi başvurdum, evet E. bey ben aldım telefonunuzu ben başvurdum " şeklindeki cevabı beni çok şaşırttı.

Şimdi herkese yazdığınız kopyala yapıştır yaptığınız o cevabı bana yazacaksanız hiç cevap vermeyin. Kullanmadığım ve başvuru yapmadığım halde benden kesilen 30 TL'nin iadesini istiyorum, iade edilmezse de gerekli hukuki yollara başvuracağım. 30 TL için daha fazlasını yakarım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Habersiz / Hileli Üyelik Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ağustos
  11:02

  Sayın Yetkili,

  Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.
  Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com dresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz.
  Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir.
  Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır.
  Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir.

  Saygılarımızla
  Fixmobi Müşteri Hizmetleri