30 Ağustos 2013

Fixmobi.com Avea Üzerinden Üyelik Yaparak 82 TL Haksız Fatura Kesti!

İki aydır faturalarım 40'ar lira fazla geliyordu. Avea'yı aradığımda daha önce hiç duymadığım fixmobi.com diye bir siteye üye olduğumu söylediler. Ardından internette araştırınca siz içerik ararken sayfasına eklediği içeriği size küçük harflerle yazdığı bir sözleşme ile hızlıca onaylatıp geçen bir üyelik sistemi olduğunu anladım.

Kendilerini BTK'ya şikayet ettim boşuna aramayın siz üye oldunuz elimizden bir şey gelmez diye cevap verip atıyorlar. Bu arada benim üye olduğum saat sabah 05:08 yani bahsettikleri tarihte uyuduğuma adım gibi emin olduğum bir saat.

Serpil 109 Okunma

Cevaplar

  • Serpil 02 Eylül 2013

    Haklarında BTK'ya şikayette bulundum sırf bu sitede 730'a yakın aynı konuda şikayet var haklarında. Bu mesajı okuyan herkese tavsiyem hakkınızı yasal zeminlerde "https://tuketici.btk.gov.tr" adresine şikayet ederek arayın, üşenmeyin, siz üşendikçe bu tip firmalar çoğalacak, gerçek anlamda yaptırımı oluyor.

  • Serpil 02 Eylül 2013

    Müşteri hizmetlerinizi daha önce aradım ve konuyu detaylıca anlattım, hiç haberim olmadan üyelik başlatıldığını. Kendisinin bana ilettiği bilgi benim izlediğim bir videonun bu hizmet dahilinde olduğu ve bana üyelik başlatmak isteyip istemediğinin sorulduğu. Eğer müşterilerinizden her ay 40 lira kesiyorsanız bunu üye olurrken ayrıca büyük puntolarla belirtmeniz daha doğru değilmi? Şeffaflıktan bahsediyorlar ama attıkları sms'ler bile sms blocker programlarını geçemiyor. (Spam olarak kabul ediliyor) Ve tek kullandıkları silah bu, "erotik içerik" avea'yı aramasam fixmobi.com'un varlığından bile haberdar olmayacaktım Erotik içeriklerinizi nereden bulmul olabilir..son derece ciddiyetsiz ve samimiyetsiz bir cevap.

  • Fixmobi.com Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com dresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön