Fixmobi.com Aniden Yapılan Üyelik!

Fehmi T. |

Ben farklı bir siteye giriş yaparken sizin sayfanıza yönlendirildim doğal olarakta ben girmeye çalıştığım site olarak yorumlayıp tamam tuşuna bastım sonrasında aldığım mesaj ile sitenize üyelik başlatıldığını ve 10tl ücretlendirildiğimi gördüm sizden ne bir içerik indirdim nede üye olarak kalmayı taahhüt ettim zaten iptal ettim üyeliğimi fakat ücretin tarafıma iadesini talep ediyorum müşteri temsilcinizle görüştüm net cevap vermeyim beni suçlar tavırlarını sergilediği de telefon kayıtlarında mevcuttur tarafınızdan durumun düzeltilmediği halde önce tüketici haklarına sonra iletişim daire başkanlığına daha sonrada hukuki işleme başvuracağımı belirtirim sizlerin bu durumu çözeceğinizi umuyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Habersiz / Hileli Üyelik Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mayıs
  12:00

  Sayın Yetkili,

  Sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Sizlerden bu gibi sorunları çağrı merkezimize iletmenizi rica ediyoruz. Çağrı merkezimizi aramış iseniz en doğru bilgiler sizinle paylaşılmıştır.

  Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 numaralı telefonu arayarak 1’i tuşlamanız yeterli olacaktır.
  Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir.
  Saygılarımızla
  Fixmobi Müşteri Hizmetleri