26 Ekim 2016

Fissler Garanti Kapsamındaki Üründen Ücret Aldı

Ankara Cepa Bernardo mağazasından aldığım Fissler düdüklü tencerenin sapında küçük plastik bir kısmı kırıldı. Düdüklü tencereyi alırken sürekli reklam yapan, 10 sene garantisi olduğunu, 3 sene parça değişim garantisi olduğunu söyleyen firma ürünün İzmir Caddesi'ndeki bayisine yönlendirdi ve bu bayi 80 TL ücret aldı.


Garanti kapsamındaki üründen para aldıkları için şikayetçiyim. Bu markadan alışveriş yaparken dikkat etmenizi öneriyorum.

Fahrettin 11.750 Okunma

Cevaplar

  • Fahrettin26 Ekim 2016

    Fissler markasına kısa sürede döndüğü için teşekkür ederim. Şikayetimi sitede tutacağım çünkü Fissler adına satış yapan yetkili bayilerin kullanıcılara yanlış bilgi verdiğini düşünüyorum. Ayrıca yetkili satış bayisi ürünü alıp Fissler e göndermek yerine başka bir şubeye göndermemelidir.

  • Fissler Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 26/10/2016 tarihinde görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetler ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.fissler.com.tr sitesinde yer alan iletişim formu linkinden ya da 444 7 558 no’lu tüketici danışma hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön