27 Temmuz 2015

Fissler Teflon Tava ve Garanti Süresi!

Elektroworld' den aldığım kaliteli diye teflon tava 2 yıl içerisinde toplamda 20 kez kullanılmıştır. Sonucunda elde yıkanmış kesinlikle tavada pişirme yaparken metal ürünler kullanılmamıştır. Teflon yüzey renk atmış ve teflon yüzey döküldü.

Garantiye gönderdiğimde Almanya 'da 5 yıl garantili fakat Türkiye Cumhuriyeti'nde 2 yılmış. Garantiden gelen sonuç kullanıcı hatasıymış dediler. Hangi test sonucuna göre tespit ettiniz dedim firma yetkilisi sustu cevap veremedi, garanti 5 yıl dedim o Avrupa vatandaşları içinmiş, bende para verip aldım bana bedava vermediniz ya? Kesinlikle ilgilenmiyorlar ve rahatlıkla mahkemeye verebilirsiniz diyorlar çünkü sonuç alamayacağımızı biliyorlar.

Özden 6.743 Okunma

Cevaplar

  • Özden29 Temmuz 2015

    Kuru ateşe maruz kalmış diyorsunuz bu sadece olayı geçiştirmek için yapılan bir açıklama kesinlikle bilimsel dayanak dan yoksun. o tava kuru ateş de kalırsa evde koku olur durulur mu. Yani açıkça bizi suçluyorsunuz biz yemek yapmasını bilmiyoruz ve kesinlikle yağ kullanmıyoruz öylemi tavayı iyice bir kızartıyoruz. Yanıyor yakıyoruz ki Fissler ile uğraşlım bize tava göndersin işimiz güçümüz yok oylemi. Ama çok pişmanım sizden aldığıma.

  • Özden29 Temmuz 2015

    Sayın Fissler yetkilisi tavaya ait yasal faturayı sizin tarafınıza gönderdim ve bu telefon konuşmalarında sabittir. Sizde bana tekrar garanti belgesini ve orijinal faturayı gönderdiniz. Ayrıca size kulanım ile ilgili bir raporda yazdım. Ama nafile dinleyen kim. Ben tavayı her halde ateş üzerinde kullanacağım değil mi. Sizin bildiğiniz, bizim bilmediğimiz ateş kullanmadan bir pişirme tekniği varsa söyleyin bizde bilelim.

  • Fissler Temsilcisi27 Temmuz 2015

    Sn.Özden Koylaş, Tavanız 04/05/2015 tarihinde servisimize gelmiş olup yapılan incelemede uzun süre kuru bir şekilde ateşe maruz kaldığı tespit edilmiş ve kullanıcı hatası olduğu için bu durum rapor olarak tarafınıza iletilmiştir. Tavaların Kullanım ömürleri 5 yıl garanti süreleri 2 yıldır, bu durum tüm garanti belgelerinde yer almaktadır. Ayrıca göndermiş olduğunuz tavaya ait yasal onaylı garanti veya faturanız ulaştırılmamıştır. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetler ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.fissler.com.tr sitesinde yer alan iletişim formu linkinden ya da 444 7 558 no’lu tüketici danışma hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön