19 Ekim 2016

Fissler Edition Düdüklü İçerisinden Kırık Saat Çıktı.

Mart 2016 'da bir çeyiz mağazasından Fissler düdüklü tencere aldım. Çeyiz için aldığımdan tencereyi ve saati açıp şöyle bir kontrol edip rafa kaldırdım. Evlendiğimde bir kullanayım dedim. Tencere iyi sağlam ama tencerenin yanında yer alan saat çalışmıyor. Fark ettim ki saati aşağı eğdiğim de çalışıyor, ekran görünüyor. En ufak başka bir harekette ekran kararıyor. Durumu müşteri hizmetlerine bildirdim. Bana yeni bir saat almam gerektiğini, garanti kapsamında olmadığını ve bir saatin 160 lira olduğunu belirtti.

Ayrıca ismini sordum sözde müşteri temsilcisi bayan bana ismini vermedi ve telefonu suratıma kapattı. Almanya bunu kabul etmezmiş. Ben bunu nasıl kabul edeyim peki? 650 liraya en iyisi olsun diye aldığım düdüklünün saatinin bozuk çıkma ihtimalini düşünmedim. Hele Almanya'nın bu durumu kabul etmeyeceğini öğrendim beynimden aşağı kaynar sular döküldü. Kötü bir hizmet.

Aygün 10.765 Okunma

Cevaplar

  • Aygün 25 Ekim 2016

    Saatimdeki sorun giderildi, anlayışınız ve müşteri odaklı yaklaşımınız için teşekkür ederim:)

  • Fissler Temsilcisi19 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 19/10/2016 tarihinde görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetler ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.fissler.com.tr sitesinde yer alan iletişim formu linkinden ya da 444 7 558 no’lu tüketici danışma hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön