04 Eylül 2013 #1994037

Firsat.Me Kartımdan 4 Kere Çeki Yapmış!

Avene güneş kremi siparişi için , 28.08.2013 tarihinde Axess kartım ve Worldcardımla ödeme yapmaya çalıştığımda, onay verilmediği için başka bir kredi kartı kullanarak ödeme yapıp ürünü aldım. Fakat şu an Axess hesap özetimde 3 kez, Worlcard hesap özetimde bir kez ürün tutarında çekim yaptığınız görülüyor.


Yani toplamda bir ürünün ücretini ayrıca ödemiş olmama rağmen . Kredi kartlarımdan 4 kez 36,90 TL' lik çekim yapılmış. Firsat.Me , mağdur durumdayım ve çekilen 147.60 TL' nın en kısa zamanda kredi kartlarıma iade edilmesini istiyorum.

Gökçen 1.529 Okunma

Cevaplar

  • Firsat.Me Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle şikayet, öneri ve görüşlerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bize ulaştırmış olduğunuz şikayet üzerine ilgili log kayıtlarımız incelenmiş ve aynı işlemi birden fazla tekrarladığınız gözlemlenmiştir. Bize ulaşmanız üzerine sizinle telefon ve e-mail ile iletişim kurularak hemen iadeniz tarafımızca gerçekleştirilmiştir, ilgili bekleme süreniz malesef bankadan kaynaklanmaktadır. Ayrıca bankanın bu iadeyi geciktirmesi üzerine gerekli girişimler yapılmış ve artık iade sürelerinin 3 iş günü içerisinde yapılması sağlanmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  • Gökçen17 Eylül 2013

    kredi kartımdan çekilen tutarlar iade edildi ama ben bugüne kadar yani 13 gün sürekli bankayı arayarak iade edilmiş mi sormak zorunda kaldım.yoğun çalışan biriyseniz böyle bir alışverişi tavsiye etmem,bir yanlışlık olması durumunda 10-15 gününüz sizin sebep olmadığınız bir yanlışlığı düzeltmekle geçebilir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön