12 Mayıs 2015

Firsat.Me Hizmet Vermiyorlar Ticaret Yapıyorlar!

2 gün önce siteden kupon aldım. Kuponumu kullanmak için oteli aradığımda sadece standart odada geçerli dendi. Halbuki ilanda belirtilmemişti. Siteye mail attım durumu bildirdim ve ilanın ekran görüntülerini attım. Bana haklı olduğuma dair bir mail atıp uygunluk durumuna göre yardımcı olacaklarını söylediler ve bir kaç saat sonra otelin dolu olduğunu yazdılar.

Otelin uygunluk durumuna baktığımda hala odalar vardı. Bana yanlış bilgilendirme yapıyorsunuz dedim. Sonra telefonla aradım yaklaşık 15 dk. sonra bağlandığım müşteri temsilcisinin saygısız üslubuna karşı sabrederek yapılması gerekenleri anlattım. Teras odasını o fiyata veremeyiz deyip beni tersledi ki benim o ana kadar öyle bir isteğim yoktu.

Canan 2.528 Okunma

Cevaplar

  • Firsat.Me Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle şikayet, öneri ve görüşlerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Satın almış olduğunuz hizmet ile ilgili olarak talep ettiğiniz tarihte maalesef yer olmadığı için tarafınıza hizmet verilememiştir. Farklı tarihlerde hizmeti kullanabileceğiniz tarafınıza bildirilmiş fakat farklı tarih istemediğinizden dolayı ücret iadesi tarafınıza yapılmıştır. Konuyla ilgili şikayetinizin kısa sürede çözüme ulaştırılmaya çalışılmış olup, tarafınıza hizmet veremediğimiz için üzgün olduğumuzu bildiririz, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Firsat.Me

  • Canan11 Mayıs 2015

    Bu tavrından sonra ona yaptığınız ilan sizin hatanız. Madem bu şekilde konuşuyorsunuz ağzınızdan kaçırdığınız gibi uygun olan oda için otelle tekrar konuşmanızı ve o odayı rezerve etmenizi istiyorum dedim. Azarlar bi tavırla peki Canan hanım bi sorayım belki satılmıştır ama dedi. Ben de 20 dakikada mümkün değil ama sizden haber bekliyorum dedim. Telefonu kapattık. Yaklaşık 20 dakika sonra o tarihlerde uygun oda olmadığı için para iadesi yapılmıştır diye bir mail aldım. Bu nasıl bir saygısızlık bu nasıl bir hizmet anlayışıdır. Yurt dışında o kadar site kullanıyorum bugüne kadar hiç böyle bir üslup görmedim. Kendilerine de yazdım. Sonuna kadar hakkımı arayacağım. 1 saat önce tüketici haklarıyla görüştüm. Şikayetimi faks yoluyla göndermemi bekliyorlar. Bugünkü yaptığımız konuşmayı da saat itibariyle bildiriyorum. Ses kaydında o hanımefendinin aşağılayarak konuşan üslubunu herkese, tüm medya ve ticaret kuruluşlarına ileteceğim. Hizmet vermiyorlar, müşteri odaklı değil para odaklı çalışıyorlar. 200 lira fazladan gider diye hatalarını telafi etmek yerine saygısızca geçiştirmeye çalıştılar. Ama bu o kadar kolay değil. 2015 yılında haklarının bilince olan insanlarız çok şükür. Ben empati kurarak kendisiyle konuşurken egosuyla kendisini göklerde sanan kişi sen orada olması gereken son insan bile değil. Her şeyden önce karşında bir insan var senin! Tabi ona bu yetkiyi verenler de hatalarının bedelini ödemeli. Saygı duymayı ve hizmet vermenin anlamını öğrenmeli.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön