20 Nisan 2013 #1753551

Firsatmarkalari.com Kesilmemiş İrsaliye Ve Fatura!

Firsatmarkalari.com'dan 1 adet rolex saat siparişi verdim kargom geldi 2 yıl garantisi olduğunu belirtmişlerdi fakat kargonun içerisini açtığımda ne irsaliye ne fatura kesmediklerini gördüm iletişime geçtiğimde bana spot mal (yani kaçak mal) olduğunu belirtip fatura ve irsaliye kesemeyeceklerini belirtmiş ağız dolusu hakaret edip yüzüme telefonu kapatmışlardır.


Kargo poşetinin üzerinde firmaya ait adres bulunmamaktadır. Karşılıklı görüşmede kendi adreslerine ne olursa olsun şikayette etsem de ulaşamayacağımı bulamayacağımı belirtmişlerdir. Bu konu hakkında maliyeye şikayette bulunmak istiyorum satıcı firmanın sadece telefon numarası bulunmaktadır.

Ayşegül 499 Okunma

Cevaplar

  • Ayşegül21 Ocak 2016

    Bakın ne zaman şikayet etmişim 2yıldır halen faturamı kesip gönderecekler

  • Ayşegül25 Nisan 2013

    BANA YAZDIKLARI CEVAP AŞAĞIDADIR... BANA ÜRÜN GÖNDERİYOLAR ADRESİMİ BİLMİYOLAR FATURA KESMEK İÇİN hanfendı ıı gunler almıs oldugunuz urun spot urundur spot urunlerın faturalı yurt dısından kesılmektedır ve bunun suresı 3 ile 6 ay surmektedır urunlerımızın fırma f-garantısı devam etmektedır sız de dogal olarak ıstedıgnız sekılde yasal hakkınızı kulalnabaılırsınız bu urunu alırken sıte sarlarını kabul etmıs sayılırsınız tekrar sıtemısın sartlarını okursanız ıyı olacak bu fırmada musterı hız bır sekılde tehdıt edılmes bızde yazmıs oldugunus maıllerı ve sıze gıden maıllerı avukatlarıma vermıs bulunmaktayızİ bundan sonrası sızın tasarrufunuza kalmıs ıı gunler dılerız sıze 69tl lık bır saat faturası kesmek ıcın bıze fatura bılgılarınız gonderırsenız sevınırız dedımıs gıbı bu tars urunlerın faturaları 3 ıle 6 ay sonradan gelmektedır saygılar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön