09 Ekim 2015

Fırsatçı Turkcell!

4 Kurumsal hat kullanan biri olarak bugün öğreniyorum ki paketlerimizin süresi bitmiş, yenilenmesi gerekiyormuş. Fakat 39 TL ödediğim paket şu an 74 TL (indirimiyle %15), 69 TL ödediğim paket 92 TL, yine 69 TL ödediğim paket kontratımın bitmesi sebebiyle 84 TL olmuştur.

Turkcell giriş amaçlı %40 indirim yapmış daha sonradan %15 olarak kullanılacağını iletmiştir. Oysa ki kurumsala geçerken indirimlerin devam edeceği söylenmişti. Girişte ilk paketlerden cayma ücreti ve geçiş işlemi için ücretleri alınmış, şu an tekrar bireysele döneyim o zaman dediğimde yine ekstra ücret istenmiştir. Kısaca ismi olabilir ama hiçbir şekilde güven vermeyen, dediğini tutmayan şirket Turkcell.

Nazım 372 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 14.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön