Firsatcaddesi.com Eksik Bilgi, Sebepsiz Sipariş İptali, Tehdit!

Güney T. |

17.09.2016 tarihinde Firsatcaddesi.com'dan siparişimi verdim. Cep telefonuma siparişimin başarıyla alındığı ile ilgili bir onay mesajı geldi. 18.09.2016 tarihindeyse siparişimin durumunu kontrol etmek için sitelerine girdim siparişimin yönetici tarafından iptal edildiğini gördüm. Bana siparişin iptal sebebiyle alakalı ne mail ne de mesaj yoluyla bilgi verilmedi. Aynı gün ikinci kez sipariş verdim. Bu kezse siparişim anında iptal edildi ve sebebi benimle paylaşıldı.

İkinci siparişi vermeden önce siteye e-mail yoluyla ulaştım. Sipariş iptalinin sebebini öğrenmek adına. Mesajlarıma cevap verilmedi. En son sinirlenip siteyi mahkemeye vereceğimi söylediğimde bana mesaj atma zahmetine girdiler. Sözde şirket avukatlarına telefon numaram, e-mail adresim gibi bilgilerimin verildiğini hakkımda hukuki sürecin başlatılacağını belirttiler. Sadece alışveriş yapmaya çalışmıştım sitelerinden, oldukça mağdur edildim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Güney T.
  07 Ekim
  11:56

  Onay mesajı atıldıktan 1 gün sonra sipariş iptal edildi ve 5 dakika içinde 10 mail attıktan sonra sipariş iptalinin sebebi benimle paylaşıldı. Ayrıca kaç TL'lik ürün alıcagımı hangi ödeme seçeneğini kullanacağımı size soracak değilim bu ne terbiyesizlik. İnsanları sinirlendirip maillere cevap vermeyip (sert çıkınca cevap geldi) sonrada küfür etti bilmem ne diye hukuki süreç başladı tarzında korkutmaya çalışıçağınıza telafi etme yoluna gitmemeniz ne kadar profesyonel çalıştığınızı gösteriyor. Müşteri memnuniyetini bir kenara atıp müşteriyle uğraşan kötü bir site ve çalışanları.

 • Güney T.
  07 Ekim
  11:52

  Onay mesajı atıldıktan 1 gün sonra sipariş iptal edildi ve 5 dakika içinde 10 mail attıktan sonra sipariş iptalinin sebebi benimle paylaşıldı. Ayrıca kaç TL'lik ürün alıcağımı hangi ödeme seçeneğini kullancağımı size soracak değilim bu ne terbiyesizlik.

 • 07 Ekim
  11:30

  İlgili kişi, 3 TL lik ürünü kapıda ödeme sistemi ile satın almak istemiş ve sistem bu şekilde gönderim yapılamayacağı için kendisine mail ve sms yoluyla bilgi vermiştir.

  Kendisi 5 dk içinde 10 defa mail atmış ve maillerine cevap yazılmıştır.

  En son mailinde de küfür etmiştir.Bu mailine istinaden kendisi hakkında hukuki süreç başlatılmış ve kendisine mail yoluyla bilgi verilmiştir.