Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Finish ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Finish Quantum Max Çelikleri Parlatmıyor

311
Emirhan
Emirhan 06 Aralık 2022 13:17
Finish Quantum Max Çelikleri Parlatmıyor
Finish Quantum Max Çelikleri Parlatmıyor
Finish Quantum Max Çelikleri Parlatmıyor
+2

Çok güvenilir bir marketten hatasız ambalajda ve son kullanım tarihi geçmemiş Finish Quantum Max asla iyi temizlik sağlamıyor.

Bulaşık makinem yeni ve gayet iyi bir marka. Kapsülü deterjan gözünde ve makine içinde her yere koyarak eco, auto, yoğun ve kısa olmak üzere her programda denedim hiçbirinde yeterli sonucu vermedi. Bunlara ek olarak Finish Tuz ve Finish Parlatıcı da kullanıyorum, yine tuz ve parlatıcı ayarı da makinemin yetkili servisi tarafından yapılmıştı. Çok bilinen diğer rakip firmanın kapsülünü kullanırken çelik, cam, porselen bütün her şey kusursuz temizlikte ve parlaklıkta çıkıyordu. Ayrıca Finish kapsül yaklaşık üç saat süren yoğun programda bile tam olarak erimemişti. Finish tekrar tercih edeceğim bir firma değil.

Benzer Şikayetler

profile
188
26 Eylül 2022

Finish Tablet Deterjan Kalıntısı

Finişh tablet almıştık, bulaşıklar çok lekeli çıkıyordu, 2, 3 kez yıkayınca da düzelmiyordu. Tuz, parlatıcı ekledik, yine düzelmedi. Bulaşık makinesi rafları bile ses yaparak çıkıyordu. Makine yeni. Sonra başka marka deterjan aldık ve süper yıkadı, makine içinde kalıntı da kalmadı, 101'lik tabletin ...

profile
165
10 Eylül 2022

Finish Tablet Bulaşık Deterjanı Parlatıcı Bulaşık Makinesi Tuzu SKT

Finish tablet bulaşık deterjanı parlatıcı bulaşık makinesi tuz ürünlerinde son kullanma tarihi yok. Ürünlerin son kullanmaları hakkında bir bilgi alacak danışma hatları da yok. Sosyal medya platformlarından yazdım cevap veren yok. Bu ürünlerin son kullanmaları ne zaman firmadan bilgi alamıyoruz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .