09 Eylül 2018
#10883956

Finish Classic Jel Bulaşık Deterjanı Temizlemiyor!

Sürekli kullandığım ve memnun olduğum tablet bulaşık deterjanım bitince kampanyadan satın almış olduğum Finish Classic jel (super fırsat) (1200ml) tam bir fiyasko olarak karşıma çıktı. Cam bardaklar hiç temizlenmediği gibi sarı-kahverengi bir tabaka ile kaplanıyor dipleri kahverengi kalıyor. Bulaşık makinemin her zaman kullandığım programında ve 3 farklı programda daha denedim ve sonunda kullanmaktan vazgeçtim. Bugün her zamanki bulaşık deterjanımla bulaşık makinemde bulaşıklarımı yıkadım pırıl pırıl oldular. Sorunun Finish Classic jelde olduğundan emin oldum.

Aysel Aysel 1.584 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Aysel'in Teşekkür Mesajı12 Eylül 2018

    Finish firmasından H** hanım aradı. Sorunun ürünü tuz ve parlatıcı ile beraber kullanmadığımdan dolayı oluştuğunu açıkladı. Ürünü onlara göndermemi ve yerine üçü bir arada bir ürünle ücretsiz olarak ve ücretsiz kargo ile değiştireceklerini belirtti. Teşekkür ederim.

  • Finish Temsilcisi12 Eylül 2018

    Tüketicimiz ile konuşularak kendisine yardımcı olunmuştur. İyi bir yıkama performansi için Finish Klasik Jel deterjan ile birlikte tuz ve parlatıcı kullanılmalıdır. Saygılarımızla RB Tüketici Hizmetleri 0212 3269600

Ziyaretçi Yorumları