Finish ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Finish Bulaşık Tableti Kötü Yıkadı

49
Kaaneren
Kaaneren 10 Mart 12:55
Finish Bulaşık Tableti Kötü Yıkadı
Finish Bulaşık Tableti Kötü Yıkadı

Marketten Finish tablet aldım üzerinde pembe olan top yok dümdüz olarak çıktı. Bulaşıklarım kötü bir şekilde çıkıyor makineden.

Üzerinde beyaz beyaz izler bardaklar iz içinde çıkıyor. Normalde hep kullandığım bir marka ben orijinalliği şüpheli olabileceğini düşünüyorum.

Benzer Şikayetler

profile
67
12 Kasım 2022

Finish Bulaşık Makinesi Tableti Zarar Veriyor

Aldığım Finish mavi ® kutu bulaşık deterjanı 101 adet var kutuda. Makine Finish tablet öneriyor diye aldım hiç memnum kalmadım. Temiz bulaşıkları bile kirletiyor, puslu çıkıyor bulaşıklar bardak renklerimi bile değiştirdi. Bir daha da o markadan ürün almam. Kalan tableti ne yapacağımı da bilmiyorum....

profile
3.627
16 Ağustos 2022

Finish Quantum Bulaşık Makinesi Tablet Şikayeti

Finish Quantum bulaşık makinesi tableti makinede ve bulaşıklarda inanılmaz bir koku bırakıyor tabak bardak resmen deterjanı yiyoruz gibi makinem Siemens ve önerilen tablet Finish. O kadar para verip gerçekten rezil olduğumuza mi üzüleyim deterjan yediğimize mi üzüleyim?

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
profile
606
28 Temmuz 2022

Finish Klasik Beyaz Mat Lekeler Bırakıyor

Finish klasik 90'lı bulaşık tableti yıkamadan sonra bardak tencere her ne varsa makinede, beyaz mat bir görünümle mahvetti. Bardakları çiziyor. Makine içinde bile mat beyazlık oluştu Finish klasik kullandıktan sonra Finish kalitelidir diye aldım kullandım memnun kalmadım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .